Keller Williams Greater Metropolitan - Christopher Burns
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 61 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  761 Messina Drive, Wadsworth, OH 44281
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Living, [email protected] 440-941-3854, Christopher Trivisonno
  I ri - 476 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2375 Eardley Road, University Heights, OH 44118
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Greater Metropolitan, [email protected] 216-400-5224, Terry Young
  I ri - 248 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  8492 Raya Lane, Streetsboro, OH 44241
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Crossroads Properties, [email protected] 330-352-9513, Tony Morganti
  I ri - 164 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2.0 ba
  ac
  105 Devonshire Drive, Akron, OH 44312
  Listing Courtesy Of: Mosholder Realty Inc., 330-633-5536 [email protected], Karen L Donovan
  I ri - 2 589 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (47d)
  2 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  2647 Morningstar Drive, Madison, OH 44057
  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices Professional Realty, [email protected] 440-346-2031, Joseph A Zingales
  I ri - 214 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  ac
  491 Wyoga Lake Boulevard, Stow, OH 44224
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Edge Realty, [email protected] 330-309-8646, Susan C Clements
  I ri - 9 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  145 South Street, Chardon, OH 44024
  Listing Courtesy Of: McDowell Homes Real Estate Services, [email protected] 440-227-1857, Rick Bocchieri
  I ri - 6 475 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (255d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  4534 Lake Rd. E #41, Geneva, OH 44041
  Listing Courtesy Of: Miller Realty, 440-997-4488 [email protected], Wren C Swiney
  I ri - 5 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4667 W 150th Street, Cleveland, OH 44135
  Listing Courtesy Of: Fathom Realty, [email protected] 440-387-1244, Jonathan C Jozefkowicz
  I ri - 2 184 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1220 Homewood Avenue SW, Canton, OH 44710
  Listing Courtesy Of: Hayes Realty, [email protected] 330-418-8644, Brenda Kohler
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Christopher Burns
  Numri i licencës: 2022003089

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cd6605ovar0kro0hhodg.png
  Keller Williams Greater Metropolitan
  20525 Center Ridge Rd #220 Rocky River, OH 44116
  Zyrë

  Christopher Burns
  Licensed Realtor 2022003089
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.